Etykiety

12/12 (4) angry birds (1) anioły (11) autko (1) bad piggies (1) baranki (14) biżu (3) borussia dortmund (1) breloczki (13) candy (17) ciuszki (5) czapki (11) decu (7) dla domu (4) elmo (2) filcowanie (1) film (1) frywolitka (9) haft krzyżykowy (2) hipopotam (2) jabłka (2) jajka (6) jeżyki (6) kartki (10) kogut (2) kolczyki (6) konik (4) koty (29) króliki (6) kwiatki (2) lalki (6) lew (1) malowane (1) mecz (1) misie (51) moje skarbki (17) motyl (3) myszki (8) od kuchni (7) opis (6) papierowo (5) pieski (8) podkładki pod kubki (1) poduszka (1) ptaszek (2) schemat (1) serce (5) serweta (5) słoń (1) sowy (2) szydełko (182) szyte (9) śluzaki (1) święta (15) świnka (4) takie tam (33) tort (6) tukan (1) ubrania (1) wielkanoc (20) wierszydło (8) wymianka (5) wyróżnienie (11) wzory (7) zabawa (38) zabawki (126) zakładki (1) żyrafa (2)
Related Posts with Thumbnails

środa, 29 lutego 2012

29 luty :D

To dzień  2?...8?....urodzin mojego starszego młodego :), z tej okazji zrobiłam dla niego do szkoły (kl. I ) tort z cukierkami, ale papierowy, w papierkach  wprawy co prawda nie mam, ale starałam sie bardzo :D. Efekt: dziecko  zachwycone i torem i reakcją pani i kolegów z klasy ;)
Wykorzystałam kwiatki, które dostałam od Alinki-Glinki - Alinko dziękuję :)
I skorzystałam ze schematu-instrukcji od Dagmary z bloga dagetART

piątek, 17 lutego 2012

kudłate serce

Juz kiedyś takie robiłam, ale czerwone, to zrobione jest jako projekt na luty 12/12 "szydełkowe serce" wymiary jakieś 12x11cm
 i jeszcze takie, malutkie na breloczki, zawsze pod ręką, żeby komuś podarować :)
i takie maleństwo, zrobione na próbę w celu bliżej nieokreślonym ;)


wtorek, 7 lutego 2012

kot "pilot"

Zapisałam się na projekt 12/12, na styczeń zaplanowana była poduszka, ja oczywiście  z małym poślizgiem ale dałam radę :) styczniowa poduszka- kot pilot albo gazetnik

poniedziałek, 6 lutego 2012

:0...

...w Świnoujściu niedźwiedzie zamarzają...

poniedziałek, 23 stycznia 2012

misiowa rodzinka

Wymęczona,  wypocona misiowa rodzinka :) jak dla mnie wyszło po japońsku "jako tako", większe mają po 10cm, a mniejsze 6cm

wtorek, 17 stycznia 2012

Ewa Rajska i zimowa róża

Troszkę zaległości dziś zapodam :), a mianowicie, jeżynka Ewa Rajska urodzona jakiś rok temu, tak, tak, mam takie starocie, co to ich świat nie widział :D i.... zimowa róża, w sylwestra zakwitła pod balkonem, nawet pachniała ładnie i następna w pączku ale już nie rozkwitła, piękne mamy lato tej zimy ;)


niedziela, 15 stycznia 2012

drugi pierwszy raz - TILDA

  To drugi pierwszy raz w tym roku :), znaczy chyba tilde uszyłam, albo raczej lalkę tildopodobną :D, jaka jest widać dość dobrze na fotkach ;), najważniejsze że mojej 9-letniej chrześnicy się podoba.
  A tak na poważnie, pytanie do szyjących takie cuda, jak wszywacie ręce?, jak nogi?, przecież to jakaś masakra jak się wypcha to już nie bardzo się da przeszyć na maszynie, mam szyć w ręku, czy może  wypychać później???

ma coś około 60cm, spódniczkę z poszewki na poduszkę z cekinami i włosy z bukli

piątek, 13 stycznia 2012

próba decu

Do tej pory próbowałam decu raz w roku na wielkanoc, głównie na wydmuszkach kurzych jaj, ale....zachciało mi sie czegoś większego :D i oto jest, deska z przetartymi "dziurami"- taki mały niewypał, i butelka, tu już byłam ostrożniejsza i nie eksperymentowałam za bardzo, a kolor butelki miał byc bardziej podobny do tła serwetki ale po wyschnięciu wyblakł :( nic to, nie jest bardzo źle, a na pocieszenie upiększyłam ją ;) szydełkowym kapeluszem

sobota, 31 grudnia 2011

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

...i szampańskiej zabawy :D
życzę Wam wszystkim razem i każdej z osobna :D

środa, 28 grudnia 2011

anielski baranek

Takie cudo poleciało prawie na własnych skrzydłach do Kasi jako nagroda pocieszenia w moim candy, nie jest  z Kasią łatwo, żadnych wskazówek, lubi niespodzianki :D, więc musiałam się troszkę nagłowić coby baranek nie był taki jak wszystkie, mam nadzieję, że mi sie udało ;)